Házirend betartása

Sajnos szükségszerű egy, a házirendünkben is szereplő fontos rész kiemelése, melyet - a házirendben foglaltakkal egyetemben - kérünk betartani!

"Az óvoda területére állatot behozni tilos, kivéve vezetői engedéllyel."

Az óvoda házirendje a dokumentumok menüpont alatt található, vagy IDE kattintva is megtekintheti.

Óvodák nyári zárása

Értesítjük a Tisztelt Szülőket, hogy az

óvodák nyári zárása

a következő időpontokban lesznek:

Központi-Napsugár Óvoda - Gödör-Kismókus Óvoda

2021. június 16 – tól - 2021. július 18-ig tart zárva.

Ez idő alatt ügyeletet a Margaréta Óvoda biztosít a gyermekek részére.

Margaréta Tagóvoda (Bottyán)

2021. július 19 – től - 2021. augusztus 22-ig tart zárva.

Ez idő alatt ügyeletet a Kismókus Óvoda biztosít a gyermekek részére.

Kisnémedi Tagóvoda

2021. július 05 - től  -  2021. augusztus 22-ig tart zárva.

Ez idő alatt ügyeletet az Őrbottyáni Óvoda biztosít a gyermekek részére.

Őrbottyán, 2021. február 19.

Balázsné Szalai Katalin

Óvodavezető

Háztartási használt sütőolaj gyűjtés

Környezettudatos szülők figyelmébe: Háztartási olajgyűjtés az Őrbottyáni óvodákban!

Örömmel tájékoztatom Önöket, hogy mindhárom óvoda épületében lehetőség nyílik a háztartásokban keletkező étkezési olajok, zsírok lakossági leadására. A gyűjtő szigetek az óvodák udvarain lesznek kialakítva.
A környezettudatos szülő feladata egyszerű lesz, a képen is látható gyűjtőkukában elhelyezik a lezárt műanyag vagy üveg edényt. Ha megtelik az edény, akkor a leadott zsiradékot a Szolgáltató a helyszínen leméri, dokumentálja majd elszállítja és a minden kilogramm után 25 Ft-ot fizet az óvodai alapítvány számlájára.

„3 az egyben” kezdeményezés

Bátran mondhatjuk ezt, hiszen a környezetvédelme (nem kerül az olaj a csatorna rendszerbe vagy a természetbe) mellett, direkt módon is oktathatjuk (mások is láthatják mit cselekszünk), nevelhetjük a gyerekeket - szülőtársainkat is - egy élhető, fentartható világ érdekében. Ez igen fontos szempont és még egy kis pénzt is termelünk, amelyet okos célokra lehet majd elkölteni a jövőben.

Az olajat nem csak óvodás gyermekek és szüleik helyezhetik el a gyűjtőhelyeken, a lehetőség mindenki előtt nyitva áll.

Kérem tartsák be a kezelési útmutatót, csak is kizárólag rendeltetés szerint üzemeltessük a kukákat, hogy a remek kezdeményezés igazán sikeres lehessen!

Tisztelettel, Szabó István polgármester

Telefonszám változás - Margaréta Óvoda

A Margaréta óvoda új telefonszáma: 06-70-640-0463

A vezetékes szám hamarosan megszűnik.