Diamantné Bodák Ildikó emlékére

Kedves Szülők, Ismerősök!

Mély fájdalommal és szomorúsággal tölt el mindnyájunkat, hogy

Diamantné Bodák Ildikó, Ildi óvónéni, kedves kolléganőnk, óvodánk vezető helyettese eltávozott tőlünk.

Ildikó 14 évet dolgozott óvodánkban, óvodapedagógusként. Munkáját mindig példamutatóan végezte. A gyermekek és a szülők is egyaránt nagyon szerették. Személyében olyan emberrel találkozhattunk, aki a számára kitűzött feladatokat mindig 100%-ban végezte el. A gyermekek mindig a legfontosabbak voltak a számára. Hivatását mérhetetlen szeretettel, lelkesen végezte, szakmai tudása kiemelkedő volt. Vidám, pozitív szemléletű ember volt, mindig mosolygott, mindenkihez volt egy jó szava. Jó kommunikációs készséggel rendelkezett. A kollégákkal szemben segítőkész volt, felkarolta a kezdő óvodapedagógusokat és dajkákat.

2012 óta az Őrbottyáni Gyermekmosoly Óvodai Alapítvány elnöke volt. Vezetésével az Alapítvány a város különböző rendezvényein, kreatív ötleteivel folyamatosan részt vett, ahol példamutatóan tevékenykedett az óvodás gyermekekért. Az Alapítványban végzett munkája pontos, kiszámítható, következetes, határozott, és őszinte volt.

Kedves lénye nagyon fog hiányozni mindnyájunknak!

„Nem múlnak Ők el, kik szívünkben élnek,
Hiába szállnak árnyak, álmok, évek!”

                                       Juhász Gyula

Nyugodj békében!

 „Lelked, mint fehér galamb, csendesen messzire szállt.
Hiába keresünk, könnyes szemünk már többé nem talál.
De tudjuk, hogy a csillagok között a legfényesebb Te vagy.
Utat mutatsz, mert szívünkben örökre itt maradsz!”