Augusztusi szülői tájékoztató

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az új tetőtéri csoportok ünnepélyes átadására 2020. augusztus 29.-én 16 órakor kerül sor a Kismókus Óvoda előtti parkolóban.
A Kismókus és Központi Óvoda szeptember 1.-én nyit. Mivel a Központi Óvoda a nyár folyamán átköltözött a Kismókus Óvodába, ez lesz a székhely, ide és a Margaréta óvodába várjuk a gyermekeket.

Az óvónénik beosztását a csoportoknál találhatják augusztus 28-án.

Az óvodában a járványügyi szabályok betartása kötelező. / Maszk, 1,5 méter távolság, fertőtlenítés, egy öltözőben 2-3 felnőtt lehet egyszerre./ Az óvodában tartózkodók egészségének védelme érdekében, fenntartónk a polgármesteri hivatal állványos, infrás kézfertőtlenítő készülékeket vásárolt mindkét épületbe, melyet kérjük a főbejáratnál az intézménybe belépéskor mindenki használja! Köszönjük!

A nyilatkozatot mindenkinek ki kell tölteni, amikor hozza a gyermekét.
Orvosi igazolás csak az új gyermekeknek szükséges, akik most kezdik az óvodát.
Az újonnan érkező gyermekek szülei augusztus utolsó hetében az irodában a titkárságon szíveskedjenek bemutatni a gyermek iratait és keressék meg az óvónénit, egyeztetés céljából.
A régi ovisokat szeptember 1-ével várjuk. Amennyiben nem jön a gyermek, feltétlen jelezzék az óvónéninek.

További szép nyarat, és jó évkezdést kívánok:

Balázsné Szalai Katalin
óvodavezető