Iskolai beiratkozás

Váci Tankerületi Központ Hirdetménye a 2021/2022-es tanévre szóló általános iskolai beiratkozás kapcsán, mely tartalmazza többek között a beiratkozáshoz szükséges dokumentumok listáját is. - PDF formátum

Az iskola bemutatkozása ITT olvasható.

Tisztelt Szülők!

Az általános iskolai beiratkozás országosan 2021. április 15-16-án valósul meg, amely történhet online és személyesen is iskolai beosztás alapján.

Az online beiratkozás a tavalyi évhez hasonlóan a KRÉTA felületén történik, de a részletek tekintetében még türelmüket kéri a szolgáltató. Javasoljuk, hogy akinek lehetősége és eszköze van hozzá, mindannyiunk védelmében ezt a beiratkozási formát válassza majd. Az elérhetőségéhez, a használatához időben útmutatást fogunk adni.

 

 

személyes beiratkozást választó szülőknek az iskola beosztást fog készíteni, de a vírushelyzet bizonytalansága miatt itt is a szülők türelmét kérjük.

Törekszünk arra, hogy a honlapunkra felkerült információk biztosak legyenek és elkerüljük az esetleges félreértést.

Megértésüket köszönjük!

Iskolavezetés